#3 : А чи знаєте ви що?

А чи знаєте ви, що за формою і консистенції натуральний мед буває “дівочий”, стільниковий, сирий, рідкий, сухий, кусковий, кристалізований, а також розрізняють монофлорний і поліфлорний мед.

Читати
#2 : А чи знаєте ви що?

Бджоли зустрічаються на всіх континентах, окрім Антарктиди. Але навіть сьогодні в науковому середовищі не можуть визначити, як давно на землі з’явилися бджоли і відповідно як довго існує сам мед.

Читати
Як правильно зберігати мед

Сьогодні торкнемося дуже важливої теми, а саме як правильно зберігати мед акації, щоб він зберігав всі свої корисні для людського організму властивості, якими так багатий.

Читати
#1 : А чи знаєте ви що?

За трудовий день одна бджола облітає площу близько 12 гектар, а за час всього медозбору пролітає шлях що дорівнює відстані від Землі до Місяця, роблячи при цьому до 440 помахів в секунду і розвиваючи швидкість до 65 км\год.

Читати
Користь для здоров’я

Cьогодні ми поговоримо про найголовніше, про корисні властивості які має акацієвий сорт меду. Його склад, багатий більш ніж 435 мікроелементами, має воістину лікувальні властивості.

Читати
2 роки на шляху до успіху!

Нам дуже приємно нести цю радість і створювати дійсно автентичний український продукт, неповторний подарунок і національний сувенір, і ми дякуємо кожному нашому покупцю і корпоративному замовнику за те що ви з нами і підтримуєте розвиток української економіки. Купуйте українське!

Читати
Подарункові набори корпоративним клієнтам

Корпоративні подарунки допомагають розкрити особливості бізнесу, вирішувати маркетингові завдання, вибудовувати необхідну комунікацію і транслювати своє посилання безпосередньо співробітникам, партнерам і ключовим клієнтам.

Читати
Рецепти народної медицини родом з минулого

Нещодавно виявив на просторах укрнета ще три цікавих посилань  із вказівкою “із старовинних джерел”, не можу не поділитися: кисломед, мазь для лікування защемленої грижі, хронічний ревматизм, болі в суглобах і м’язах.

Читати
Можливі протипоказання

Сьогодні ж ми порушимо питання, яке досить часто виникає, а саме які існують протипоказання до вживання меду і чим нектар білої акації вигідно відрізняється від інших сортів.

Читати
Застосування меду в косметології

Сьогодні я розповім ще про одне застосування кращого серед інших існуючих сорту – акацієвого меду, а саме використання з косметичною  метою у зв’язку з його антимікробними і рядом інших властивостей.

Читати
Подарункові набори для всієї родини

Подарункові набори – для тих кому хочеться подарувати більше. Для найрідніших і близьких ми розробили ексклюзивний набір що включає три основні позиції Medusha – ідеально для усієї сім’ї!

Читати
Різноманітність Medusha в природі

Бджолина сота – дивовижна шестикутна симетрія: форма і матеріали, народжені самою природою. У такій упаковці мед може зберігатися дуже довго не втрачаючи своїх смакових і цілющих якостей.

Читати
Застосування в кулінарії

Кухарі по всьому світу віддають перевагу меду з квіток акації за “легкість в спілкуванні”, оскільки завдяки високому вмісту фруктози він прекрасно змішується з іншими рідинами.

Читати
8 медових рецептів народної медицини

Приносячи в подарунок Medusha, не забудьте поділитися одним з нижче викладних рецептів, більшість з яких запозичені з прабабусиних записів (і навіть подейкують з древніх массонских манускриптів)

Читати
Чому саме біла акація?

Акація займає відокремлену позицію серед безлічі різновидів меду, будучи найбільш цінним сортом за своїми корисними властивостями і смаковими якостями.

Читати
Від засновника Medusha™

Medusha це історія про  українську душу, яка живе в меді. І щоб впізнати її, треба знайти, дбайливо відкрити її … але тільки в тому меді є душа, який охороняється силою Природи – натуральним бджолиним воском.

Читати
0

Your Cart