Можливі протипоказання

Добридень, поціновувачі натуральних продуктів і здорового способу життя!

У попередніх оглядах я розповідав, чому ми в Medusha обрали саме акацієвий мед, розібралися якими корисними і лікувальними властивостями він володіє, розглянули ряд рецептів на основі меду акації і бджолиного воску (адже продукція Medusha складається виключно з них) і як відрізнити натуральний мед від підробок. Сьогодні ж ми порушимо питання, яке досить часто виникає, а саме які існують протипоказання до вживання меду і чим нектар білої акації вигідно відрізняється від інших сортів.

Як і будь-який продукт харчування, мед може бути корисний, або шкодити при невгамовному споживанні. Оскільки продукт містить швидко засвоювані вуглеводи, без обмежень по кількості його вживання не обійтися. Дорослій людині рекомендується не більше 100г на добу, а дитині не більше 40г. З лікувальною метою рекомендується приймати мед розчиненим у воді, або приготовленому за рецептами, які я пропонував Вашій увазі раніше. Особливо акуратним слід бути з дитячим харчуванням, оскільки імунітет підростаючого організму, який не зміцнився, може відреагувати непередбачувано. Зубна емаль також не любить солодке, тому полоскання ротової порожнини після їди настійно рекомендується.

Основним протипоказанням при вживанні меду є наявність в ньому пилку рослин, який є досить сильним алергеном, і в цьому питанні мед акації займає вигідне положення, оскільки практично її не містить, чим і обумовлюється його білий і прозорий колір. Але у будь-якому випадку його варто обережно приймати діабетикам і людям, схильним до ожиріння. Корисні властивості меду з акації практично виключають протипоказання для його вживання. Єдиною обґрунтованою забороною можна вважати дитячий вік до двох років.

Також можливі одиничні випадки індивідуальної непереносимості або алергічної реакції  у вигляді першіння в горлі, висипання і набряків, до яких може призвести зловживання вище рекомендованої норми.

Щоб уникнути більшості вищеперелічених реакцій і обмежень, радимо звернути увагу на наступні моменти при виборі меду:

  • мед акації повинен мати приємний, запашний, але не різкий аромат, і довгий післясмак без гіркуватості;
  • мати світлий, прозорий, або білий, або бурштиновий відтінок;
  • не містити грудочок і темного нальоту, і звичайно ж осідання.

Або простіший спосіб – купувати своєму організму і близьким в подарунок Medusha, адже ми ретельно і відповідально відносимося до вибору постачальників з найбільш екологічно чистих регіонів України, які не лікують бджіл антибіотиками і не підгодовують цукром, і ми кожного разу підтверджуємо вищезазначене лабораторним аналізом.

І звичайно ж не втомлююся нагадувати, що Medusha це не лише корисно і смачно, але і автентичний український подарунок, який гарантовано подарує незабутні емоції рідним і близьким людям. Купуй українське!

Популярные статьи
0

Your Cart