Застосування в кулінарії

Привіт, поціновувачі натуральних продуктів і здорового способу життя!

У попередніх оглядах я розповідав, чому Medusha, будучи винахідником тари з чистого бджолиного воску, наповнює свої унікальні баночки саме акацієвим медом, які корисні і лікувальні властивості він має, як мед акації і бджолиний віск використовується в рецептах традиційної і народної медицини, а також для профілактики і зміцнення імунітету, поліпшення здоров’я волосся, шкірний покрив і слизова оболонка. Також ми розглянули як виявити підробки недобросовісних пасічників і які протипоказання до вживання мають місце бути.

Сьогоднішній огляд буде адресований гурманам і поціновувачам вишуканих смаків, які нам дарує природа. Біла акація займає почесне місце серед безлічі різновидів меду, будучи найбільш цінним сортом за своїми смаковими якостями і набором мікроелементів, що містяться. Беручи до уваги усього тижневий період цвітіння, обмежений ареал зростання і витончений смак з давніх часів мед білої акації вважається вишуканим пригощанням яке підносили в подарунок особам, які мають найвищий соціальний статус і правителям. Medusha поміщає у банки з бджолиного воску мед вищої якості або “дівочий мед”, зібраний першим шляхом вільного витікання нектару з сотів.

Кухарі по всьому світу віддають перевагу меду з квіток акації за “легкість в спілкуванні”, оскільки завдяки високому вмісту фруктози він прекрасно змішується з іншими рідинами. Маючи легкий карамельний смак з відтінком ванілі і тривалим післясмаком, а також через відсутність гіркуватості, він не перебиває аромату інших складових блюда. Отже, де ж в кулінарії використовується мед білої акації:

  • входить до складу енергетичних напоїв;
  • використовується при запіканні блюд з м’яса, птахів і риби, насичуючи м’ясо з середини і утворюючи карамельну кірочку зовні;
  • є поширеним інгредієнтом соусів і приправ;
  • застосовується в якості підсолоджувача в дитячому харчуванні;
  • поєднується із зерновими культурами, овочами і фруктами, горіхами і прянощами, вином і сирами.
  • додається в професійні коктейлі.

Людям, які легко набирають вагу, слід звернути увагу на використання меду в приготуванні їжі і максимально замінити ним цукор. Правильно складені дієти допомагають скидати вагу щотижня до 5 кг.

І звичайно ж, Medusha це не лише ласощі і смачний лікарський засіб, але і автентичний український подарунок, який гарантовано подарує незабутні емоції Вашим рідним і близьким, а також колегам на роботі, партнерам по бізнесу і клієнтам. Купуй українське!

Популярные статьи
0

Your Cart