Як правильно зберігати мед

Добридень, поціновувачі натуральних продуктів і здорового способу життя!

У попередніх оглядах я розповідав, чому акацієвий мед Medusha повинен бути присутнім на кожній кухні, і перераховував його склад, багатий мікроелементами і який володіє воістину лікувальними властивостями. Сьогодні торкнемося дуже важливої теми, а саме як правильно зберігати мед акації, щоб він зберігав всі свої корисні для людського організму властивості, якими так багатий.

Для цього потрібно зберігати його в повній темряві в закритому вигляді. У природі бджоли поміщають нектар в воскові стільники і запечатують їх мембраною. Ми в Medusha за фактом відтворили цей природний процес, коли розробляли технологію відливання банок з бджолиного воску і запечатування їх воскової мембраною.

Так роблять тільки бджоли. І ми.

У відкритому вигляді мед помітно змінює свою питому вагу, в основному через зниження кількості містивної вологи. При зберіганні в сухому місці обсяг рідини в ньому знижується на 15%, а вага зменшується до 5%. У вологому ж місці відкритий мед, навпаки, вбирає вологу. Так, при вологості в приміщенні 60% зрілий мед може стати водянистим і, як наслідок, прокисає. У сухому приміщенні мед може зберігатися при будь-якій температурі, а ось в приміщенні з високою вологістю температура повинна бути не вище + 10°Ц.

При зберіганні слід враховувати і таку властивість меду, як вбирання запахів, тому місця для зберігання повинні бути чистими. Особливо слід уникати сусідство з овочами до і розчинниками.

Важливо! Ні в якому разі не слід зберігати продукт в металевій або оцинкованої посуді, так як мед вступає з цими елементами в реакцію і утворює отруйні солі, винятками є лише алюміній і нержавіюча сталь.

Ідеальним і природним середовищем для зберігання меду є бджолиний віск, також добре зберігається він і в дерев’яних діжках виготовлених з липи, адже тара з хвойних порід наділяють продукт смолистим ароматом, осика зробить його гірким, а дуб змусить змінити колір. У натуральному бджолиному воску мед може зберігатися без втрати корисних властивостей до 5 років, в решті тарі при температурі від 10°C до 25°Ц більше року, після чого продукт починає втрачати свої цілющі властивості.

Зберігайте свій мед в баночках з натурального бджолиного воску Medusha, не викидайте їх після вживання і використовуйте повторно. І не забувайте, що Medusha це не тільки корисно і смачно, але і автентичний український подарунок, який гарантовано подарує незабутні емоції одержувачу. Купуйте українське!

Популярные статьи
0

Your Cart