Різноманітність Medusha в природі

Глечик

Найпопулярніша форма баночки тм Medusha – барильце Винни! Автентичний український сувенір родом з дитинства, смачний і корисний, адже всередині знаходиться натуральний мед акації, зібраний в екологічно чистих районах України. Маленький подарунок який несе безліч позитивних емоцій!

Сота

Бджолина сота – дивовижна шестикутна симетрія: форма і матеріали, народжені самою природою. У такій упаковці мед може зберігатися дуже довго не втрачаючи своїх смакових і цілющих якостей.

Такий подарунок стане сполучною ланкою Ваших стосунків з важливою для Вас людиною, будь це член сім’ї, близький друг, або діловий партнер. Подібно до того як одна маленька сота є основою складної конструкції вулика, так і подарунок у вигляді банки Medusha може стати важливою цеглинкою у фундаменті Ваших стосунків.

Шишка

Шишка – одна з найоригінальніших форм продукції тм Medusha, яка поєднує “три в одному”, – натуральний мед акації, хрусткий горіховий мікс і воскову свічку. Такий подарунок доречний не лише на Різдво або Новий Рік, він вигідно підкреслить Ваш витончений смак і тепле відношення. Непересічний подарунок для будь-якого приводу!

Медова свічка

Медова свічка – це прекрасний подарунок для тих, хто любить проводити вечори в теплому сімейному колі. Подаруйте медову свічку тим, чиї принципи життя в сімейності і стабільному устрої. Незрівнянний аромат бджолиного воску не лише заспокоїть і відновить сили, але і наповнить Ваш будинок прекрасним запахом меду, літа, сонця і тепла. А мед усередині додасть солодкості і радості життю!

Популярные статьи
0

Your Cart