Де купити?

Вітаємо всіх любителів екологічних продуктів і смачних подарунків!

Кожен раз, представляючи нашу продукцію на різних тематичних заходах, даруючи друзям і близьким людям, перше питання, яке задається – де можливо купити такий незвичайний подарунок? Сьогодні я зроблю огляд основних онлайн і офлайн точок продажу Medusha, де продаються наші смачні і корисні сувеніри з українською душею в кожній баночці.

Отже, перш за все Ви можете відвідати наш інтернет-магазин Medusha, який є розділом корпоративного сайту ТОВ “Медуша”. Це найшвидший і зручний спосіб, особливо якщо Вам необхідний подарунок прямо сьогодні.

Також наша продукція представлена ​​на полицях таких супермаркетів і магазинів, як делікатес-маркет “Le Silpo” на Катеринославському бульварі в р.Дніпро, національної мережі українських сувенірів “UA Made“, мережі супермаркетів продуктів SPAR, виномаркетів “OkWine”, “WineTime” і “Collaba Сір та Вино”, еко-крамниць Ягода і Halal Most, і багатьох інших, кількість яких зростає з кожним днем.

Тільки почавшийся вереснь ознаменувався виходом Medusha на сторінки в інтернеті таких маркетплейсов України, як Rozetka і Allo – найпопулярніших і найбільш відвідуванних інтернет майданчиками для пошуку, вибору і покупок товарів в Україні!
Наприклад, Rozetka в середньому відвідує понад 2,5 млн унікальних відвідувачів в день і 80+% покупців роблять повторні покупки. Чималу аудиторію має і Алло з більш ніж 10 млн відвідувачів на місяць. Але, звичайно, їм не зрівнятися з зручністю покупок на нашому корпоративному онлайн-магазині Медуша, адже тут наші улюблені покупці і партнери крім усього можуть знайти безліч цікавої та корисної інформації про історію видобутку меду, почитати про корисні властивості меду білої акації, застосування в медицині і косметології, як відрізнити натуральний мед від підробки, а також актуальні новини компанії Medusha, анонси акцій та планованих заходів.

Залишайтеся з нами, зробимо цей світ кращим разом!

Популярные статьи
0

Your Cart