Чому саме біла акація?

Привіт, цінителі натуральних продуктів і здорового способу життя!

Сьогодні я розповім, чому компанія Medusha, будучи винахідником технології і виробником тари з натурального бджолиного воску, зупинила свій вибір саме на акацієвим меді. Акація займає відокремлену позицію серед безлічі різновидів меду, будучи найбільш цінним сортом за своїми корисними властивостями і смаковими якостями. Він відомий ще з давніх часів і зарекомендував себе, як вишукані ласощі який підносили в подарунок вищих станів і царського двору.

Мед акації є найсвітлішим, запашним і поживним з існуючих, а незаперечною перевагою цього сорту вважається співвідношенням вуглеводів з малим вмістом глюкози (до 35%) і великої кількості фруктози (більше 40%), як наслідок він довго зберігається рідким і практично не цукрується, отже може зберігатися довгий час в початкової природної консистенції. Медуша заготовлює виключно мед вищого сорту, а саме т.зв. “Білий мед” або “дівочий мед” (mel album s. Virgineum), що випливає природним чином з сот.

Розрізняють два види нектароносні акації, біла і жовта. Мед білої акації (Robinia pseudoacacia), що має практично прозорий білий колір, при пастеризації стає білосніжним, що відрізняє його від меду жовтої акації, має спочатку злегка зеленуватий відтінок, який після пастеризації забарвлюється в бурштиновий колір. За смаком і корисними властивостями ці два види мало відрізняються, але цінителі меду вважають, що у білої акації смак більш вишуканий, з відтінком ванілі і тривалим післясмаком. Також чистий акацієвий мед не має гіркуватості, як, наприклад, в гречаному або ж каштановому нектарі.

Час цвітіння білої акації або робінія звичайна припадає на кінець травня – початок червня. При сприятливих умовах бджоли з одного дерева встигають заготовити до 8 кг нектару, а з гектара акації від центнера і вище. Терміни збору врожаю обмежені, так як акація цвіте всього близько двох тижнів, з яких вона медоносів лише один тиждень. Погодні умови можуть значно впливати на врожай, як наприклад в поточному 2020 році, коли збір меду акації скоротився в 10 разів у порівнянні з 2019-м з-за дощової весни. Від чого його цінність тільки зросла.

У наступному огляді поговоримо про те, що акацієвий мед медуші це не тільки смачний і ласий десерт, але і найменш аллергенное лікарський засіб, незамінний для зміцнення імунітету і лікування цілого ряду захворювань. До речі, Medusha це не тільки корисно і смачно, але і автентичний український подарунок, який гарантовано подарує незабутні емоції. Купуй українське!

Популярные статьи
0

Your Cart