Delivery and payment

The following methods of delivery of our products are possible:

1. Доставка Новою поштою.

Ми здійснюємо доставку товару кур’єрською службою Нової пошти.Терміни доставки: 1-3 дня в залежності від населеного пункту. Вартість доставки: по тарифам кур’єрської служби.

2. Самовивіз з офісу компанії.

Самовивіз товару здійснюється за адресою компанії.  Адреса пункту самовивозу:  м. Дніпро, вул. Якова Самарського, 7а. Попередньо необхідно оформити замовлення на сайті. Терміни: в день замовлення або на наступний. Вартість: безкоштовно. Ви можете приїхати за покупкою самостійно. Товар бронюється на строк не більше 2-х днів.

3. Адресна доставка оптових замовлень.

Умови і строки доставки обговорюються під час оформлення замовлення

Можливі такі способи оплати нашої продукції:

1. Оплата готівкою

Розрахунок можливий виключно в українських гривнях. Оплатити замовлення можна в момент отримання товару в пункті самовивозу.

2. Оплата банківськими картами Visa, MasterCard через Liqpay

При виборі даного виду оплати на сторінці оформлення замовлення вам буде доступне посилання на сторінку платіжної системи, де Ви зможете оплатити замовлення.

Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.

3. Оплата післяплатою в відділенні “Нова пошта”

Ви можете оплатити замовлення в поштовому відділенні в момент отримання товару.
Вартість послуги в Новій Пошті: 2% від вартості замовлення + 25 грн

4. Безготівковий розрахунок

Безготівкова форма розрахунку можлива за умови укладення договору з юридичними особами або організаціями.

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (накладна покупця) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від посилки або пред’явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

У разі, якщо дана ситуація буде мати місце – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося за тел.067 108 23 23.

Після передачі замовлення в службу доставки клієнту відправляється sms з номером товарно-транспортної накладної.

При онлайн-оплаті: для отримання замовлення необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

При виникненні будь-яких питань Ви завжди можете зателефонувати 0671082323 або написати на електронну пошту: sales@medusha.org

0

Your Cart