Як визначити якість меду

Добридень, поціновувачі натуральних продуктів і здорового способу життя!

У попередніх оглядах я розповідав, чому ми в Medusha вибрали саме мед акації, які корисні і лікувальні властивості він має, які недуги лікує і поділився деякими рецептами народної медицини з використанням не тільки самого меду, але і бджолиного воску з якого зроблена кожна баночка Medusha – екологічний подарунок з українською душею. Але сьогодні ми поговоримо про недобросовісних пасічників і торговців, які підробляють акацію частіше за інших сортів, з очевидних причин.

Які ж основні якості та характеристики притаманні натуральному меду акації, відповідно, в тому числі і в першу чергу, продукції Medusha. Якість меду можна швидко перевірити в такий спосіб:

  • занурте і вийміте веретено або звичайну ложку, і Ви побачите, що наш продукт не прилипає, стікає рівномірно і швидко;
  • відсутність добавок можна перевірити простим тестом, для якого знадобиться одна чайна ложка меду. Помістіть її в прозору ємність, додайте одну чайну ложку спирту, збовтайте і проаналізуйте осад. Якщо він випав, то мед розбавили крохмалем, борошном або навіть крейдою. Такому постачальнику можна плюнути в обличчя.

Також визначити його можна:

  • за кольором, свіжий акацієвий мед повинен відповідати своєму білому або злегка бурштиновому відтінку і не бути каламутним;
  • за ароматом, справжній продукт має запашний, але не різкий аромат, довгий післясмак без гіркуватості. Підробка ж не має запаху, а смак у неї як у води з цукром;
  • по консистенції, натуральний мед ніжний, якщо потерти краплю його між пальцями, то він швидко вбирається в шкіру на відміну від підробок, у яких текстура груба і може скочуватися в грудочки;
  • хімічним способом, наявність крохмалю або борошна виявляється при додаванні крапельки йоду, відбувається посиніння медового розчину. Додавання крейди викриває шипіння при невеликому додаванні столового оцту.

І ще. Переважна більшість, якщо не весь мед, який Ви зустрінете на полицях магазинів, пройшов через процес гомогенізації, змішування партій від різних постачальників до однорідності, який передбачає нагрів. А при нагріванні мед, на жаль, втрачає безліч своїх корисних властивостей. Але тільки не Medusha, і саме з цієї причини наш мед може незначно відрізнятися від партії до партії, кожну з яких ми віддаємо на лабораторний аналіз. До речі, Medusha це не тільки натурально, корисно і смачно, але і автентичний український подарунок, який гарантовано подарує незабутні емоції. У наступній статті ми торкнемося такого важливого питання, як протипоказання до прийому меду, залишайтеся з нами і купуйте українське, купуйте Medusha!

Популярные статьи
0

Your Cart